Bize Ulasin 
Iletisim

0 (212) 324 25 15

 


HAKKIMIZDA

Tinaz Kauçuk Kimya; genç ve dinamik ekibiyle 2007'de kurulan kauçuk zemin kaplamalari Üretimi yapan bir firmadir. Bu kisa süre içerisinde kauçuk kaplama sektöründe genis ürün yelpazesi ile sektörde önemli bir pazar elde etmistir. Avrupa ve Orta Dogu' da(Ingiltere, Kosova, Yunanistan, Bulgaristan, Romanya, Kuveyt, Suriye, Kibris, Irak…v.s.)birçok ülkeye ihracat yapmistir.


Tinaz Kauçuk, lastik granüllerinden meydana gelen kauçuk zemin kaplamalari üretmektedir. Bunun yaninda EPDM imalati ve BINDER satisiyla da adini duyurmustur.


Ayrica Tinaz Kauçuk bünyesinde Lay-Pol markasi altinda self-levelling (likit kendiliginden yayilan) zemin kaplamalari ve Lay-Court markasiyla da akrilik kort boyasi imalati yapilmaktadir.


Müsterilerimize planlamadan ürün teslimine kadar ki tüm süreç asamalarinda destek vermekteyiz.Vizyonumuz ; pazara uygun ürünler gelistirmek ve var olan ürünleri mükemmellestirmek.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------